طراحی وب سایت | طراحی سایت | شرکت طراحی وب سایت پروگ پارس

طراحی وب سایت گردشگری

گاهی برای سفر نیاز به سایتی که مراکز تفریحی را به خوبی معرفی کند و بتوان برای سفر خود برنامه ریزی کرد کاملا احساس میشود . اینترنت مکان مناسبی برای یافتن چنین طراحی سایت هایی میباشد.

وب سایت های گردشگری همیشه مورد استقبال خوب مردم کشورها بوده اند.علاوه بر معرفی مراکز تفریحی اطلاعاتی همچون قیمت هتل های آن منطقه و معرفی رستوران ها و سایر اماکن دیدنی آن مکان به جذابیت طراحی وب سایت گردشگری خواهد افزود.

طبعا آمار بازدیدکنندگان چنین وب سایتهایی بالا بوده و همین دلیل بر این است که کسب و کار اینترنتی آنها از طریق تبلیغات شرکت های تولیدکنندگان مایحتاج سفر همواره به راه باشد.

هدف اصلی از ایجاد سایت گردشگری در وحله اول معرفی تورهای شرکت به کارران از طریق اینترنت می باشد ؛این راه بهترین راه برای معرفی اماکن خاص برای گردشگران است .حتی اگر این معرفی بتواند با طرحهای گرافیکی و عکس همراه باشد نتیجه ی بهتری خواهد داد.چرا که کاربر از این اماکن اطلاعات و شناخت کافی را کسب می کنند.البته به دور از این بحث می توان هدف نهایی یک شرکت مسافرتی را از داشتن وب سایت کسب در آمد معرفی کرد.همان طور که اشاره شد اینترنت بستر مناسبی برای جذب مشتری است.

اطلاعاتی که در چنین وب سایتهایی ارائه میشود عبارتند از:

  1. طراحی صفحه وب درباره ایران و استان های مربوطه
  2. طراحی صنایع دستی استان ها
  3. طر احی موسیقی محلی مربوط به استان ها
  4. طراحی صفحه مربوط به آب و هوای استان ها

و اطلاعات دیگری باعث جذب بیشتر مشتری خواهد شد.

ضمنا میتوانید اطلاعات تورها و پکیج های مسافرتی را نیز در اختیار کاربرانتان قرار دهید. که میتوانید از تجربیات مجموعه پروگپارس استفاده نمایید ، همانطور که می دانید ما همواره کنار شما هستیم.

سرویس هایی که در چنین وب سایتهایی ارائه میشوند عبارتند از:

  1. معرفی تورهای داخلی
  2. معرفی تورهای خارجی
  3. طراحی اطلاعات کامل هتل ها
  4. اطلاعات تورهای لحظه آخری و ارزان
  5. ارائه خبرنامه هم به صورت ایمیل و هم به صورت اس ام اس رایگان

وتمام سرویس هایی که افراد باید قبل از سفر خود بدانند.