طراحی وب سایت | طراحی سایت | شرکت طراحی وب سایت پروگ پارس

طراحی وب سایت وکلا

وجود مشکلات گوناگون در زندگی روزمره باعث میشود تا حضور به یک مشاور حقوقی برای مشاوره جهت رفع مشکلات احساس شود. از همین رو وجود یک وب سایت که بتوان سوالات و مشکلات را در آنجا مطرح کرد و بصورت آنلاین پاسخ خود را دریافت کرد قطعا از استقبال خوبی برخوردار میشود.

در وهله اول در طراحی وب سایت وکلا باید یک صفحه معرفی وکیل و رزومه کاری و مدارک تحصیلی وی به همراه تصویر وکیل به طور کامل شرح داده شود.

صفحه بعدی که نیاز است صفحه تماس با ما میباشد تا در آن اطلاعات ارتباطی دقیق وکیل از قبیل آدرس و شماره تلفن دفتر و نقشه محل ذکر شود تا در صورت مراجعه حضوری کاربر بتواند به راحتی به شما دسترسی داشته باشد.

همانطور که گفتیم وجود قسمت پرسش و پاسخ برای کاربران باعث میشود که کاربر زمان زیادی را در وب سایت شما بگذراند و همین موجب محبوبیت وب سایت شما در گوگل و موتورهای جست و جو خواهد شد.

بخشی نیز برای امور موکلین بایددر سایت قرار بگیرد که موکلین بتوانند با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود به صفحه و پرونده خود مراجعه کنند و سوالات و مباحث خود را مطرح کنند و یا فایل مورد نظر را دریافت کنند.

وجود بخش مقالات مربوط به مسائل حقوقی نیز در وب سایت میتواند باعث بهبود SEO سایت و جذب بیشتر کاربر شود.ضمن اینکه امکان پرداخت آنلاین را نیز در طراحی سایت منظور خواهیم نمود.

یک وب سایت وکلا میتواند ویژگی های زیر را دارا باشد:

  1. طراحی صفحه وب بخش مقالات مسائل حقوقی
  2. طراحی بخش آموزش های حقوقی به کاربران
  3. امکان درج تازه ترین اخبار و تازه های حقوقی
  4. امکان دریافت هزینه به صورت آنلاین از طریق درگاه های مختلف
  5. ارسال نکات روزانه برای کاربران وب سایت