طراحی وب سایت | طراحی سایت | شرکت طراحی وب سایت پروگ پارس

طراحی وب سایت رستوران, کافی شاپ, فست فود

فرض کنید شما یک رستوران دار در سال 1350 هستید برای اینکه رستوران شما به معروفیت برسد باید فرزند شما نیز ادامه دهنده راه شما باشد اما امروزه تکنولوژی وب کمک شایانی به معروفیت بسیاری از اصناف تازه کار کرده است. با داشتن یک وب سایت شما میتوانید نظر افراد را به خود جلب نمایید و در نهایت آنها را به مشتری برای رستوران ، فست فود و یا کافی شاپ خود تبدیل نمایید.

میتوانید منوی غذایی روزهای هفته را در طراحی سایتتان قرار دهید و یا حتی سفارش آنلاین را نیز به وب سایت خود اضافه نمایید.قسمتی را تحت عنوان گالری تصاویر در نظر گرفته و تصاویر مربوط به محل کار خود و غذاها و دسرهای خود را در آنجا قرار دهید قطعا تصاویر خوشمزه افراد را به محل کار شما جذب خواهند کرد!

کارهای خلاقانه جدیدی را برای بازدید بیشتر کاربران از وب سایت خود در نظر بگیرید مثلا جوایز و قرعه کشی ها و تخفیفات روزانه تا مشتریان شما هر روز به وب سایت شما سر بزنند . در این صورت رتبه سایت خود را نیز در گوگل و موتورهای جست و جو بالا برده اید.

ضمن اینکه میتوانید امکان تبادل نظر را نیز در وب سایت خود قرار دهید ، کاربران با مشاهده نظرهای مثبت مشتریان شما قطعا جذب محل کار شما خواهند شد.

عموما امکاناتی که در طراحی وب سایت رستوران, کافی شاپ, فست فود مطرح میشود عبارتند از

  1. طراحی صفحه وب  سفارش آنلاین
  2. طراحی صفحه وب  معرفی شعبه های مختلف خود
  3. طراحی صفحه وب  رزرو رستوران برای مراسم های مختلف
  4. طراحی صفحه وب  رزرو میز
  5. طراحی صفحه وب  برگزاری قرعه کشی آنلاین و اعلام نتایج آن به وسیله اس ام اس