طراحی وب سایت | طراحی سایت | شرکت طراحی وب سایت پروگ پارس

طراحی وب سایت آتلیه

هنر مجموعه‌ای از آثار یا فرآیندهای ساخت انسان است که در جهت اثرگذاری بر عواطف، احساسات و هوش انسانی و یا به‌منظور انتقال یک معنا یا مفهوم خلق می‌شوند. همچنین میتوان گفت هنر توانش و مهارت خلق زیبایی است.در قرن 21 هنرمندان اثری را پس از خلق کردن توسط اینترنت در معرض دید عموم قرار میدهند در نتیجه میتوان به قابلیت های عظیم اینترنت پی برد.اگر شما صاحب یک آتلیه عکاسی هستید و هنوز وب سایتی برای حرف ی خود در نظر نگرفته اید، اینک زمان این رسیده که با مطالعه این مقاله بتوانید این کمبود را جبران نمایید.

در حرفه عکاسی و کسانی که آتلیه عکاسی دارند ، نمایش نمونه کارهای منتخب بصورت گرافیکی میتواند تاثیر فراوانی در کسب و کار بگذارد. بطوریکه میتوان در سایت خود نمونه کارها را دسته بندی و طراحی نمود و حتی میتوان توضیحات کاملی درباره ی انواع سبک نمونه کارها مثلا هنری ارائه نمود. ضمن اینکه شما میتوانید قیمت اثر هنری خود را نیز در معرض دید قرار دهید.

آنچه که مرسوم است در این حیطه این است که آتلیه های عکاسی تصویر فردی محبوب را در پشت ویترین خود قرار میدهند تا مشتریان با مشاهده آنها به آن آتلیه مراجعه کنند. در طراحی وب آتلیه عکاسی نیز میتوان با افکت روی این تصاویر خاص بصورت نمایش اسلایدی در صفحه اول نظر کاربر را جلب کرد.

همچنین قسمتی برای نشان دادن کاتالوگها و تعرفه قیمتهای خود در وب سایتتان در نطر بگیرید.با توجه به اینکه هنر عکاسی گرایش های مختلفی دارد، میتوان برای هریک از این گرایشها صفحه ای جداگانه به منطور کاتالوگها و تعرفه قیمتها طراحی گردد.هدف پروگپارس طراحی چنین صفحاتی با زیباترین گرافیک کاربرپسند به منطور جذب مشتری بیشتر برای شما میباشد.

با توجه به اینکه شما در کار خود بسیار حرفه ای هستید میتوان در طراحی وب سایت صفحه ای طراحی گردد که شما تمامی certificate هایی که تا به حال اخذ نموده اید را در آن صفحه در معرض دید قرار دهید. ضمن اینکه قابلیت به اشتراک گذاری این صفحات نیز وجود دارد.

پروگپارس این اطمینان را به شما خواهد داد که در زمینه بهینه سازی در موتورهای جست و جو تصاویر وب سایت شما با بهترین رتبه در موتورهای جست و جو نمایش داده خواهند شد.در صورتی که بخواهید مشتریان جدیدی جذب نمایید می بایست عملیات سئو و بهینه سازی خود را آغاز نمایید. با انجام امور سئو رتبه وب سایت شما برای کلمات کلیدی مرتبط به زمینه فعالیت وب سایت ارتقاء می یابد و کاربران با جستجوی خدمات و محصولات در زمینه فعالیت شرکت شما به سایت شرکت شما می رسند و با شرکت شما آشنا خواهند شد.

وب سایت یک آتیله عکاسی میتواند بیانگر خدمات زیر باشد:

  1. طراحی سایت های مخصوص آتلیه های عکاسی حتما باید دارای ظاهر گرافیکی عالی بوده و کاربر را به سوی خود جذب نمایند
  2. یک وب سایت آتلیه عکاسی حتما باید دارای منوهای منظم باشد و دسترسی به قسمت های مختلف وب سایت آتلیه را برای کاربر آسان نماید
  3. وب سایت آتلیه ی عکاسی موفق باید برای مدیریت وب سایت آتلیه ایجاد درآمد کند
  4. در وب سایت های آتلیه های عکاسی باید مطالب و محتوای مناسب و منحصر به فرد قرار داده شود
  5. طراحی بخشی برای نمایش آخرین اخبار و مقالات مرتبط با آتلیه