طراحی وب سایت | طراحی سایت | شرکت طراحی وب سایت پروگ پارس

سئو بهینه سازی وب سایت

زمانی که وب سایتتان را برای نمایش بهتر در گوگل بهینه سازی سایت می کنید٬ پس از فروش بالا با استفاده از بهینه سازی سایت و سئو به ارزش آن پی خواهید برد. پروگ پارس در امر بهینه سازی سایت پیشرواست و لیست مشتریان و موفقیت های آنها نشان از این امر می باشد. بهینه سازی وب سایت و برنامه نویسی اندروید بالاترین درصد موفقیت را در بازاریابی اینترنتی وب سایت شما ایفا می کند. بهینه سازی سایت و خدمات مرتبط با سئو توسط پروگ پارس طی چند ساله گذشته به بهترین نحو پیاده سازی گردیده است. در راستای بهینه سازی سایت و سئو هر وب سایت در پروسه طراحی سایت و طراحی وب سایت پروگ پارس خدمات نوین زیر ارائه می گردد. طراحی سایت و طراحی وب نیز همگام با برنامه نویسی اندروید می تواند به شما برای بدست آوردن رتبه در گوگل کمک کند. بهینه سازی سایت و سئو در سه مرحله قابل سفارش می باشد که مراحل در زیر نمایش داده شده است.

 

 

مراحل سفارش بهینه سازی سایت

 

1 . انتخاب کلمه و سایت

انتخاب کلمه کلیدی مناسب در سئو و بهینه سازی وب سایت امری بسیار حساس است . پیشنهاد میکنیم قبل از انتخاب کلمه با کارشناس بازاریابی ما در میان بگذارید.

 

2 . عقد قرار داد

پس از بررسی کلمه کلیدی بایستی قرار داد سئو و بهینه سازی سایت انجام گردد که این کار پس از تایید نهایی کلمه کلیدی مناسب و واریز وجه انجام می گردد .

 

3 . دریافت رتبه گوگل

پس از انجام امور بهینه سازی سایت و سئو سایت و در نهایت رسیدن به رتبه امکان تمدید و نگهداری رتبه با پرداخت درصدی از قرارداد اولیه امکان پذیر می باشد. سئو مانند تبلیغات هدف مند می باشد و بهینه سازی سایت شما نیاز به نگهداری خواهد داشت تا همیشه در رتبه گوگل بالا بماند.

 

 

برخی از نمونه کارهای بهینه سازی سایت

 

ijquery.ir

لینک اول در صفحه اول گوگل با کلمه کلیدی جی کوئری


 

progpars.com

لینک ششم در صفحه اول گوگل با کلمات کلیدی طراحی وب سایت و طراحی وبسایت

لینک پنجم در صفحه اول گوگل با کلمه کلیدی برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل


 

daata.ir

لینک دوم در صفحه اول گوگل با کلمه کلیدی تاسیسات


realwood.ir

صفحه دوم گوگل در فروش میز ال سی دی


 

zanko.ir

لینک اول در صفحه اول گوگل با کلمه کلیدی بالشت طبی


 

sbasia.ir

لینک اول در صفحه اول گوگل با کلمه کلیدی کلید های هگر

3 نظر