طراحی وب سایت | طراحی سایت | شرکت طراحی وب سایت پروگ پارس

درباره ما

شرکت طراحی وب سایت اندیشه مبتکرسازان پارس (پروگ پارس) ارزش آفرینی و سودآوری از طریق ارتقای دانش فنی و توسعه فرهنگ صحیح استفاده از وب را به عنوان راهکار بقا و استمرار فعالیت شرکت، سرلوحه خود قرار داده و در همین راستا رسالت خود را در مسیر توسعه و اعتلای وب فارسی تبیین نموده است.

مدیران ارشد شرکت معتقد به بهره وری و کارایی در کنار هم هستند، به همین جهت با مشخص کردن استانداردهای بسیار سخت گیرانه در بخش های کاری شرکت به خصوص واحد طراحی و برنامه نویسی وب سعی کردند همواره با ارایه محصولات با کیفیت بالا رزومه خوبی از خود ارایه بدهند. بر اساس باورهای شرکت نباید کیفیت فدای کمیت گردد و این مهم عامل رشد و تمایز شرکت از رقبا و در حقیقت مزیت رقابتی مجموعه پروگ پارس است.

توجه به توسعه فردی تک تک کارکنان شرکت موجب شده است تا نیرو های فعال در شرکت خود را در رشد و توسعه شرکت سهیم بدانند. پایبندی به اخلاق کاری و اصول مشتری مداری و روحیه پاسخگویی در تمام کارکنان شرکت موجب شده است تا مشتری شرکت پروگ پارس را جزئی از تیم کاری خود و نه یک مجموعه مجزا بداند؛ که در نهایت جمیع این ویژگی ها منجر به افزایش رضایت مشتری گردیده است؛ با این حال پروگ پارس این را کافی ندانسته و همواره برای رسیدن به سطح شعف در مشتریان تلاش کرده است؛ برای اشاره به یکی از اقدامات این راستا میتوان، خدمات اختصاصی به مشتریان VIP از طریق مشاور همراه، را نام برد.

پروگ پارس افزایش سطح دانش تمام علاقه مندان، متخصصان و به خصوص مشتریان حوزه وب و موبایل را جزو وظایف خود میداند لذا با راه اندازی واحد مشاوره رایگان و به خدمت گرفتن متخصصان حرفه ای این حوزه در این بخش سعی کرده است تا این رسالت را تا حدودی به انجام برساند.

 

مهدی خاکسار

موسس و مدیر عامل

محمد مراغه چیان

مدیر فروش

 

فرهاد محمدی

مدیر فنی

محمود شفیعی

مدیر حقوقی

نیما طهماسوند

امور مالی و حسابداری

مینا قنبری

کارشناس فروش

سپهر یگانه

توسعه دهنده وب

سروش چهره سا

توسعه دهنده وب

مهسا نظری

توسعه دهنده وب و پشتیبانی

ابولفضل معینی

برنامه نویس وب

مهناز لطیفی منش

طراح رابط کاربری

نسترن رشیدی

امور اداری

محمود دهقان

برنامه نویس اندروید

مهیار ماهوتی

برنامه نویس ios

حسین عمادی

میزبانی وب

رضا عمادی

میزبانی وب

نظر دهید

سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)