طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی وب | بهینه سازی سایت | طراحی
صفحه نخست > وب سایت ها > طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت فروشگاهی

حتما تا به امروز نام وب سایت هایی همچون Amazon و Ebay را شنیده باشید.همانطور که می دانید اساس کار این وب سایتها فروشگاه اینترنتی میباشد. امروزه حتی در ایران هم افراد برای خرید کالای موردنظرشان سری به اینترنت زده و قیمت هارا باهم مقایسه میکنند. پس آنچه که در ذهن مشتری برای خرید کالایی در اولویت میباشد قیمت محصول و تنوع محصولات است.طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به مانند چیدمان قفسه های یک فروشگاه می باشد. چگونه محصولات وخدمات خود را به بهترین نحو برای کاربران به نمایش بگذاریم. استفاده از کاتالوگ و نماهای گرافیکی زیبا از محصولات، بیان خصیصه های محصولات، قیمت و حتی مقایسه ای با دیگر محصولات مشابه بسیار کارآمد خواهد بود. در فروشگاه اینترنتی فروشنده وجود ندارد تا خریدار را راهنمایی نماید لذا تمامی اطلاعات لازمه را در بستر طراحی وب سایت فروشگاهی لحاظ نمایید.

امروزه بسیاری از فروشگاه های اینترنتی محصولات خود را با قیمت پایین تری نسبت به مغازه ها عرضه میکنند این امر دو دلیل دارد:  ۱- این فروشگاه ها برای رقابت با رقبای خود سعی میکنند ارزان تر و در دسترس باشند. ۲- فروشگاه های مجازی مشمول مالیات و اجاره مغازه نمیشوند.

متنوع بودن محصولات نیز شاید در فروشگاه های حقیقی زیاد نباشد اما فروشگاه های مجازی سعی دارند با همکاری شرکت های مختلف این تنوع محصول را جبران کنند.

مواردی که در یک طراحی سایت فروشگاهی باید لحاظ شود عبارتند از:

  1.  طراحی محصولات به صورت دسته بندی شده و گروهی
  2.  افزودن قابلیتهای جستجو با بهترین استفاده از الگوریتم های جستجو
  3.  بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو جهت جذب مشتریان بیشتر
  4.  طراحی قسمت پرسش و پاسخ برای کاربران
  5.  طراحی پنل مدیریتی صاحب فروشگاه اینترنتی
  6.  افزودن پنل اس ام اس و درگاه بانکی کارت های بانکی عضو شتاب

 

در صورتیکه سوالی داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در وب سایت قرار دارد با ما در ارتباط باشید ، ما همواره در کنار شما هستیم

فرصت را غنیمت شمارید و بر روی دکمه زیر برای شروع مراحل طراحی وب سایت فروشگاهی خود اقدام نمایید :

سفارش طراحی وب سایت فروشگاهی